Barevné klávesy

Vydala jsem vlastní učebnici!

Je to škola hry na klavír pro děti i dospělé a jmenuje se Barevné klávesy.

Dala jsem do ní celé své učitelské já z předmětu klavír.

BAREVNÉ KLÁVESY
Škola hry na klavír

Najdete ve všech kamenných a internetových knihkupectvích. Vydává Edika (Albatrosmedia).

Nejsnazší cesta ke hře na klavír pro děti i dospělé. 

Metoda Barevné klávesy zpřístupní hru na klavír nebo klávesy dětem i dospělým. Bez zbytečných překážek připraví na skutečné, živé hraní, pro lidi i jen tak pro radost. Neobsahuje ani o čárku teorie víc, než potřebujete. Knihu přivítají děti a jejich rodiče, učitelé hry na klavír, žáci hudebních škol i samouci jakéhokoliv věku. Představuje široké spektrum hudby od hraní podle akordů ve zpěvníku až po filmové soundtracky zapsané v notách.

Ukázky z učebnice včetně instrukcí, jak podle ní hrát či učit najdete na Youtube kanálu Barevné klávesy

Barevné klávesy jsou pro...

RODIČE

Rodiče školáků nebo dětí v domácím vzdělávání, kteří by rádi vedli své děti k hudbě a případně se i sami něco přiučili. K tomu, abyste si zahráli s Barevnými klávesami nepotřebujete žádnou předchozí znalost hudební teorie.

UČITELE

Učitelé klavíru nebo hudební výchovy zde najdou spoustu nápadů a inspirace. Kniha vede k pozitivní motivaci a je psaná tak, abyste se mohli přímo inspirovat jejím jazykem. Formulace i ilustrace byly vytvářeny a dolaďovány v praxi s dětmi pro maximální efekt.

DĚTI

Zejména ty, které ještě neumí číst s pohotovostí dospělého, ocení obrázkovou formu a srozumitelnost. S knížkou a klavírem si mohou hráz už od 4 let věku a rozvíjet tak jemnou motoriku a koordinaci.

ŽÁKY HUDEBNÍCH ŠKOL

Žáci ZUŠ, kteří jsou vedeni ke klasické hudbě, a neví, jak začít s hraním podle akordů, díky knížce dostanou několik konkrétních návodů na to, jak s akordy zacházet.