O mně

Ing. Štěpánka Cimlová

Přes 15 let učitelské praxe ve státních a soukromých institucích. Výuka dětí, dospívajících, dospělých, individuální, skupinová. Specializace angličtina, ekonomie, informatika, hudební nauka a hra na klavír. Působení ve školském managementu. Zkušenost se vzdělávacími systémy Česka, Kanady, USA, Francie, Indie.

Kanada. České gymnázium mi poskytlo podrobné informace o tom, co neumím a kým nemohu být. Střední škola v krásné Britské kolumbii mě naopak navedla na to, co umím a kým bych mohla být. Na základě těchto dvou drasticky rozdílných zkušeností jsem zvažovala studium pedagogiky, nakonec mě však zlákala ekonomie a management. Od 18 let se však v podstatě nepřetržitě věnuji výuce v různých vzdělávacích institucích.

Indie. Dostala jsem možnost pracovat v Himalájích jako ekonomická poradkyně managementu místní školy a učitelka. Jelikož se jednalo o regionálně významnou budhistickou školu, byla nám udělena soukromá audience u Dalaj Lámy. O svých zážitcích jsem napsala knihu Můj kousek Indie.

Paní ředitelka. Po studiu jsem pracovala v Praze jako ředitelka produkční agentury, organizovala jsem festivaly, turné a koncerty po celé republice. Poté přišla nabídka řídit PR konzervatoře, což mě opět dovedlo ke školství. Založila jsem proto vlastní produkční společnost a rozhodla se vrátit i k aktivní výuce.

Paní učitelka. Zlomová pro mou kariéru byla nabídka učit na střední zdravotnické škole a učilišti v rodných jižních Čechách, kde definitivně uzrálo mé rozhodnutí pokusit se změnit neutěšený stav českého státního školství.

Tiktokerka. Momentálně mám vlastní hudební a jazykovou školu v jižních čechách a točím tiktoky.

*Z důvodu problémů s online stalkingem nezveřejňuji podrobnější informace o naší škole ani o mých předešlých působištích. Děkuji za pochopení.

Vzdělání